Pfsense 2 RC3 Update file Problemi • Merhaba Arkadaşlar,

  Pfsense 2 RC3 update duyurusu yapıldı ancak ben update file dosyasını açmaya çalıştığım zaman aşağıdaki hatayı alıyorum..Dosyalar yok yada bozuk bir tgz dosyayı yaratılmış olabilir mi yoksa herşey normal mi? Deneyen yada kurup çalıştıran var mı? Farklı farklı mirror kaynaklarından aynı dosyayı indirdim ama sonuç aynı.. • Hocam bende az önce update yaptım şansına. İmdi tgz dosyasına hiçbişey yapma. Firmware kısmında manuel updete de enable update dedikten sonra o dosyayı seçip update diorsun o kadar.

  Ne olur ne olmaz yedeklerini al ondan sonra yap derim her ihtimale karşı • Hmm anladım..Direk ISO file çıkarmamışlar yani, Ne saçma..mirrorlarda RC1 de yok yeniden kuracak nerden indirecek acaba..Bilgi için Teşekkürler kardeşim.

  iyi çalışmalar. • Selamlar…

  @adarguner:

  Hmm anladım..Direk ISO file çıkarmamışlar yani, Ne saçma..mirrorlarda RC1 de yok yeniden kuracak nerden indirecek acaba..Bilgi için Teşekkürler kardeşim.

  iyi çalışmalar.

  Aşağıdaki bağlantıdan RC3 ISO dosyasını indirebilirsiniz. Ben duyuru yapıldıktan hemen sonra indirmiştim.
  http://snapshots.pfsense.org/FreeBSD_RELENG_8_1/i386/pfSense_HEAD/livecd_installer/pfSense-2.0-RC3-i386-20110622-0006.iso.gz

  Saygılarımla…
  Harun ŞEKER • Teşekkürler Seker

  iyi çalışmalar • Walla hocam iso ile filan hic ugrasmadan arayuzden update etme olayi bence daha güzel olmus. Ama bence ISO update degilde yeni kurulum icin lazim tar.gz filan cok kafa karistiriyor bence bide olmuyorda cd dururken dvd harciyosun


Log in to reply