Squid Traffic mgmt/Throttle binary files • Arkadaşlar,

  pfsense 2.0-BETA3 kullanıyorum squid paketini problemsiz kurdum.Traffic mgmt de kısmında Throttle binary files hiçbirşekilde çalışmıyor. Sanırım bir bug var çünkü squid.conf un içine manual müdehale edersem farklı bir kod la çalışıyor. Yani bunun bir çözümü varmı açıkcası herşeyi ssh dan yapıcaksam pfsense e neden gerek var. • Şimdi baktım 1.2.3 version da da aynı durum arkadaşlar bunu deniyen kimse olmadımı ya şu ana kadar? • @ESQUlRE:

  Arkadaşlar,

  pfsense 2.0-BETA3 kullanıyorum squid paketini problemsiz kurdum.Traffic mgmt de kısmında Throttle binary files hiçbirşekilde çalışmıyor. Sanırım bir bug var çünkü squid.conf un içine manual müdehale edersem farklı bir kod la çalışıyor. Yani bunun bir çözümü varmı açıkcası herşeyi ssh dan yapıcaksam pfsense e neden gerek var.

  Bende 1.2.3 verisyonunda throttle çalışıyor.
  ayrıca squid.conf'A manuel müdahele edemezsiniz. etseniz de eski haline gelir hemen. • /usr/local/pkg/squid.inc dosyasının içine yazınca webden save etseniz bile config kalıcı olarak içinde kalıyor. Ama benim sorunum bu değil yani squid de custom options veya throttle çalışmıyor. Mesela squid Blacklist e yazdığınız kelimelere karşı tepki veriyor. Fakat throttle binary files falan hikaye exe ler çatır çatır geliyor…


Log in to reply