Pfs1.2.3'de Squid'in çalıştığını düşünenler bi bakabilirmi? • Arkadaşlar ben mi yanlış yapıyorum yoksa gerçekten squid 1.2.3 de stabil çalışmıyor mu?.
  Şimdi durum şöyle;
  Squidi kuruyorum.ayarlarından cashlemeyi GB seviyesine kadar çekiyorum.Sonra bi makinede winampın 11MB lık son sürümünü çekiyorum,geliyor,sonra aynı ağda transparant olarak ayarlı diğer makineme geçiyorum.aynı linkden aynı dosyayı çekiyorum.gene beni download süresi kadar bekletiyor ağır çekiyor.Şimdi siz diyeceksiniz ki ona baktın mı buna baktın mı?forumda yazılan herşeye baktım ayarlarından Squid.conf dosyasına kadar.
  acaba Squid çalıştığını söyleyen arkadaşlar sadece kendi bilgisayarında denediği için mi çalışıyor diyor acaba çünki kendi bilgisayarımda bir daha winampı çektiğimde bekletmeden hemen geliyor.lakin başka bir bilgisayarda cashleme yapmıyormuş gibi geldi.
  Alternatif fikri olan varmı acaba çözüm hakkında??… • evet aynı sorun bende de var… • merhaba burdaki bir fikir verebilir
  http://forum.pfsense.org/index.php/topic,22841.0.html • deneyenler sonucunu yazabilirler mi acaba? Ayrıca
  http://cachevideos.com/install-videocache-pfsense
  buradaki sistem sonucunu deneyen oldumu? • @redcoder:

  deneyenler sonucunu yazabilirler mi acaba? Ayrıca
  http://cachevideos.com/install-videocache-pfsense
  buradaki sistem sonucunu deneyen oldumu?

  Benim birkaç kere kurma teşebbüsümü oldu. ama her seferinde, forumlarda da sıklıkla bahsedilen, cpu'nun 100% olarak kullanılması sorunu ile karşılaştım. • arkadaşlar acaba sorun transparant yatığımız proxyde olmasın çünki transparan yapmayıp explorera elle girince portuda 3128 yapınca sonuç istediğim gbi oluyor.galiba transparant olunca 80 isteklerini proxy tutamıyor bunun içinde sanki transparan ayarlayınca firewalldan internete sadece proxy makinesi çıksın die bişi eklemek lazım gibi geldi bana?.ne dersiniz?


Log in to reply