Pfsense ile veritabanı uygulamaları • Arkadaşlar Merhaba

  Pfsense ile  form kayıt etme , liste tutma gibi veritabanı uygulamarı yapmak istiyorum. Bu konuda daha önce çalışma yapan varmı tecrübelerini paylaşabilirmi. Teşekkürler. • evt bunu yapabilirsin, ben farklı bir yöntemle kullanıcılarımı pfsense in içinde kurduğum yerek bir siteye yönlendiriyorum, o sitede bir ziyartci yorum form mu mevcut, php de hazırlanmıp, db ye ihtiyac duymadan txt ye yazan bir script yerleştirip çalıştırabilirsiniz • Ben açıkcası captiva portal üzerinde kullanıcıları otomatik olarak yönetmek için bir eklenti yazıcam, örneğin kişi kayıt forumunu doldurduğunda gelen sms üzerinden işlem tamamlatarak internete çıkabilecek. ( örn. superonline wifi sistemi )

  Bununla birlikte internaktif uygulamalar eklemek istiyorum fakat stabil olması açısında mysql gerekecek, herşey tamam ama mysql nası kurulacak bu sisteme : ) • @Bparlayan:

  Ben açıkcası captiva portal üzerinde kullanıcıları otomatik olarak yönetmek için bir eklenti yazıcam, örneğin kişi kayıt forumunu doldurduğunda gelen sms üzerinden işlem tamamlatarak internete çıkabilecek. ( örn. superonline wifi sistemi )

  Bununla birlikte internaktif uygulamalar eklemek istiyorum fakat stabil olması açısında mysql gerekecek, herşey tamam ama mysql nası kurulacak bu sisteme : )

  Hatırladığım kadarıyla Captive Portala sms ile kimlik doğrulama gibi özelliklerin nasıl eklendiğini aşağıdaki linkten bulabilirsiniz. ben sadece okudum ama deneme şansı bulamadım. belki ihtiyacınızı görür.

  http://www.harunseker.org/2011/06/captive-portal-ek-ozellikler.html


Locked