Captive Portal Giriş Şablonu paylaşabilirmisiniz ?

• Arkadaşlar  elinizde  farklı  giriş ve yanlış giriş şablonu varsa  upload yapabilirmisiniz ?

• Forumun gerisine dogru bakin bi zahmet.

• dostum  baktım  ve  linklerin  hepsi  ölü.

forumu günlerdir okuyorum  ve forumu günde  15-16  defa  online  olup  konulara  bakıyorum.

• Merhaba, bunun için paylaşım yapılmasına neden ihtiyacınız var? Dreamviewer gibi bir editor ile formu oluşturup Captive Portal ayarlar ekranında iken vermiş olduğu form input isimlerini kullanmanız yeterli. Eğer direkt şablon üzerinden düzenleme yapmak isterseniz /var/etc içerisinde 3 adet orjinal şablonu var onları WinSCP ile bilgisayarınıza indirip yine görsel bir html editör ile düzenleme yapabilirsiniz.

İyi bayramlar..

@nmnoztrk:

Arkadaşlar  elinizde  farklı  giriş ve yanlış giriş şablonu varsa  upload yapabilirmisiniz ?

• @Aydin:

Merhaba, bunun için paylaşım yapılmasına neden ihtiyacınız var? Dreamviewer gibi bir editor ile formu oluşturup Captive Portal ayarlar ekranında iken vermiş olduğu form input isimlerini kullanmanız yeterli. Eğer direkt şablon üzerinden düzenleme yapmak isterseniz /var/etc içerisinde 3 adet orjinal şablonu var onları WinSCP ile bilgisayarınıza indirip yine görsel bir html editör ile düzenleme yapabilirsiniz.

İyi bayramlar..

@nmnoztrk:

Arkadaşlar  elinizde  farklı  giriş ve yanlış giriş şablonu varsa  upload yapabilirmisiniz ?

msjınız  için  teşekkürler  aydın bey. dreamviewer ile  düzenleme  yapıyorum  ama  tam  anlamıyla güzel  olmuyor.çok  denedim.
    forumda  paylaşılmış  güzel  şablonlar  görünce  indirmek  istedim ama linkler  ölmüş.  elinizde  varsa güzel hazır  şablonlar  diye  yazmıştım.
    bende  yaptım  1-2  tane  ama  pek  hoşuma  gitmedi  açıkcası.
    neyse  sağlık  olsun.

• umarim isinizi görur

• buda html fomatta degistiriniz ..

[captiva portal_2.txt](/public/imported_attachments/1/captiva portal_2.txt)

• @davit:

buda html fomatta degistiriniz ..

teşekkürler  dostum…

Locked