Wandan ağdaki access pointlere erişim • Merhaba,

  benim ağımda birden fazla access point mevcut. bu access pointlerin arayüzlerine wan üzerinden erişmek için örnek olarak wan 8082 portunu landa access pointin olduğu ipde 80 porta yönlendiriyorum ama ben wandan giriş yapmaya çalıştığımda accesspoint arayüzüne erişemiyorum.
  firewall loglarına baktığımda 8082 port değilde farklı portlardan geliyormuşum gibi gözüküyor.

  access poin arayüzüna wandan nasıl erişirim ana konu bu :)

  yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. • Merhaba.

  Asagidaki videoyu uygularsan disaran VPN ile baglanip icerideki istedigin bir cihaza rahatlikla erisebilirsin. Boylelikle port yonlendirme derdinden de kurtulmus olursun.

  Saygilar.

  Youtube Video • Openvpn ile vpn kurdum ama orada da ağdaki access pointlere erişemiyorum. vpn bağlandıktan sonra access pointlere ping atamıyorum ne yapmam gerek arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum • @bittigari:

  Openvpn ile vpn kurdum ama orada da ağdaki access pointlere erişemiyorum. vpn bağlandıktan sonra access pointlere ping atamıyorum ne yapmam gerk arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

  Merhaba.

  Vpn baglantisini yaptiktan sonra pfsense e lokal ip adresi ile erisemiyorsan yapilandirmani kontrol etmen gerekir. erisebiliyorsan acces point lere ag gecidi tanimlamalisin

  Saygilar


Log in to reply