Bandwith controller… • meraba beyler tekrardan. öncelikle şunu söylemek istiyorumki forumdan 1 kişinin bile gram yardımı olmadı okadar işi tek başıma uğraşa uğraşa yaptım ama emin olun benden sonra gelenlerede herşeyi özenle anlatarak yaptıracam ve yardımcı olucam sizin gibi olmucam :) şöyle bi sorunum var pfsense i wmware ye kurdum ve wmware açıkken wirelessime bağlanınca pfsense den belirledigim ip ye düşüyo bağlanan tel ama kapalıyken normal modem ip sine düşüyo ve sanırım sürekli açık kalması lazım ama benim sınırlamak istedigim ip kablolu giriyo yani onu nasıl halledicem ben • sen forumdaki kullanıcıları karalamadan önce açmış oldugun konuları takip et. sonra zerzenişte bulun.

  https://forum.pfsense.org/index.php?topic=104986.msg586611#msg586611
  https://forum.pfsense.org/index.php?topic=105075.msg585729#msg585729

  açmış oldugun konulara cevap yazanlara ilk önce cvp ver sonra yardım bekle….

  Konularını adam akıllı takip etmeye başlarsan herkes sana cevap verir. konuyu açıyorsun bizde altına cvplar yazıyoruz ama sen ehli keyif adam oldugun için vermiş oldugumuz cevaplara 2 gün sonra cevap veriyorsun. kusura bakma ama burdakı herkesin bir işi var ve senin konunu sürekli takip etmek zorunda değil.

  senin sorunun cevabına gelincede lebtop ile yapmaya çalışıyorsun en az wireless hariç 3 tane ethernet ve 5 portu 10/100mbit bir hub veya swich alman gerekli.

  1.ethernet wan portu
  2.ethernet lan portu
  3.ethernet ise labtop'un int çıkış için kullanılacak

  sanal makineye 2 tane ethernet tanımlayacaksın vs vs.


Log in to reply