Hazır Kurulu Multiwan ve Cache Ayarlı Pfsense Server (İnternet Cafe İçin) • Konuda belirttiğim server için  Manisalı adaşım ve eski meslektaşım ile anlaşılmıştır. Hazır kasanız var ise yada yeni sıfır kurulum şeklinde pfsense server isteyen olur ise alttaki telefon numarasından benim ile iletişime geçebilirler.

  Cafemi kapattım bilgisayarlarımı tek tek satmaktayım. Kulalnmakta olduğum pfsense server kasayıda satmaktayım. Özelilkleri alttadır. Çift hatta ayarlıdır. Kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere Türkiye'nin her yerine kargolayabilirim. Bursada ikamet etmekte olan almak isterse gelip kendim kurabilirim. İSteyen olursa Sanal Pazar, Gittigidiyor üzerinden satış yapabilirim. Tabi komisyon eklenmek şartı ile. Bursa Kütahya, Çanakkale, Balıkesir gibi yakın illlere cüzzi yyakıt parası ile gelip kurulum yapabilirim.

  Sunucu özellikleri:
  E2200
  3GB Ram
  320GB HDD
  100mbps O/B Ethernet
  2x1Gbps Ethernet

  Sistem Özellikleri
  Pfsense 2.0.3
  Dual Wan
  Squid3
  XXXXX site ve kelimeler ekli durumda
  Online oyunlar için cache sistemi aktif çalışmakta.
  Dual wanlardan bir tanesi tüm internet akışına diğeri sadece LOL e ayrılmış durumda. Bu sayede pingsiz oyun oynatabilirsiniz. Ancak çift hat gerektirmekte.

  Dileyen olursa multiwan yapısını hat yoğunluğuna göre düzenleriz. Yani iki hattıda tüm internette kullanabilirsiniz.

  İstediğim ücret 500 TL dir. Sadece ksa fiyatı olarak düşünmeyiniz. Hazır çalışır durumda kurulmuş sistemdir. TAk kullan olacaktır.

  Almak isteyen olursa 0 542 638 28 00


Log in to reply